خدمات اینترنتی

خدمات اینترنتی
«بخش خدمات اینترنتی»
بخش خدمات اینترنتی از اواسط سال 1386 به صورت آزمایشی و از اواخر سال 1388 به صورت حرفه ای در شرکت ایمن کاوان کیهان (IKK) فعالیت خود را آغاز نمود. هدف از راه اندازی این بخش تکمیل مجموعه خدماتی بود که شرکت تا آن زمان به مشتریان خود ارایه می نمود. در بسیاری از مواقع درخواست خدمات اینترنتی از سوی مشتریان مطرح می گردید اما به دلیل فقدان این بخش، امکان ارایه سرویس فوق از سوی شرکت میسر نبود. 
بخش خدمات اینترنتی نخست در راستای ارایه خدمات میزبانی وب، ثبت دامین، طراحی و اجرای وب سایت راه اندازی گردید، اما به واسطه استقبال خوبی که از این بخش به عمل آمد، متخصصین شرکت اقدام به طراحی و تهیه نرم افزار مستقلی جهت مدیریت محتوای وب سایت (CMS) نموده و در اواخر سال 1388 این نرم افزار تکمیل و وارد مرحله بهره برداری گردید. بیش از 120 ماژول وکامپوننت نتیجه 24 ماه تلاش متخصصان در این بخش می باشد که به همراه سایر خدمات زیر قابل ارایه به مشریان عزیز خواهند بود.
قدم بعدی طراحی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون مبتنی بر وب بود که در آینده ای نزدیک شاهد ارایه محصولات متنوعی در این زمینه خواهید بود. استفاده از نرم افزارهای تحت وب با توجه به سهولت استفاده از آنها و عدم نیاز به نصب هرگونه نرم افزار جانبی بر روی کامپیوترهای کاربران و تنها نیاز به وجود یک جستجو گر ساده که بر روی تمامی سیستم عامل ها به صورت پیش فرض نصب می گردد، به صورت روز افزون در حال گسترش بوده و شرکتها تلاش می کنند تا با ارایه محصولات متنوع در این حیطه بخشی از بازار را به خود اختصاص دهند.  تولید نرم افزارهای مالی، انبار، بایگانی، دبیرخانه، حقوق و دستمزد، ارجاع کار، امنیتی و نظارتی و ... به نحوی که قابلیت یکپارچگی با سایر سرویس های تحت شبکه مانند سرویسActive Directoryو RADIUS Server از نکات برجسته این دسته از نرم افزارها بشمار می رود. شرکت ایمن کاوان کیهان (IKK) به واسطه همکاری خود با متخصصین مجرب و اساتید دانشگاهی، آمادگی خود را جهت طراحی و تولید نرم افزارهای خاص مبتنی بر وب اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات فوق به وب سایت اختصاصی خدمات اینترنتی به آدرس www.rosecms.ir مراجعه نمایید.
 
ثبت دامین

نماینده رسمی فیزیک نظری جهت ثبت دامین های ir. و نیز نمایندگی ثبت سایر دامین های بین المللی شامل: com, net, org, biz و … در ایران. کلیه خدمات فوق در کمتر از 12 ساعت قابل ارائه خواهند بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت Rosecms.ir مراجعه فرمایید.
 
میزبانی وب 

سرورهای این شرک در آسیا و آمریکا آمادگی ارایه خدمات متنوع را به مشتریان خود دارا بوده و ضریب اصمینان خدمات این بخش را که 99.9% می باشد، می توان در نوع خود منحصر به فرد و مثال زدنی نامید. خدمات میزبانی وب شرکت ایمن کاوان کیهان (IKK) بر روی سرورهای مبتنی بر سیستم عامل های لینوکس و ویندوز ارایه می گردد.همچنین اجاره سرورهای اختصاصی (VPS) با مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز مشتریانیکی دیگر از خدمات این بخش محسوب می گردد. مشتریان می توانند در صورت درخواست کلیه امور مرتبط به مدیرت سرورهای فوق را به عهده گرفته و یا در صورت تمایل تمام و یا بخشی از آن را به متخصصین این شرکت محول نمایند.طیف وسیع خدمات و پکیج های قابل ارایه در این بخش تقریباً هرگونه نیازی را برآورده می سازد. همچنین در صورت نیاز به خدمات خاص، متخصصین این شرکت آمادگی ارایه مشاوره رایگان را در هر زمان و مکانی دارا می باشند.علاقمندان می توانند جهت مشاهده لیست کامل پکیج های میزبانی وب به بخش هاستینگ وب سایتwww.rosecms.ir مراجعه نمایید.
 
نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت رز

Content Management System یا نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت را می توان یکی از دستاوردهای نوین در زمینه مدیریت صفحات وب در چند سال اخیر محسوب نمود که به سرعت در حال رشد است. از طریق این نرم افزار دیگر نیازی به یادگیری و کسب تخصص در زمینه طراحی، ساخت و نگهداشت صفحات وب و نیز زبان های برنامه نویسی مربوطه نخواهد بود و کاربران عادی نیز می توانند با صرف حداکثر 2 الی 3 روز جهت آموزش کارکرد با نرم افزار فوق، اقدام به ساخت وب سایت های بسیار حرفه ای و پویا نمایند. همچنین این نرم افزار ها به واسطه طراحی و پشتیبانی توسط شرکت های سازنده آنها، همواره از لحاظ عملکرد و امنیت تست می گردند و در صورت مشاهده کوچک ترین مشکل فنی  یا امنیتی، پکیچ های لازم جهت رفع آن تهیه و به مشتریان ارایه می گردد. در این خصوص شرکت ایمن کاوان کیهان (IKK) از 2 سال پیش شروع به تحقیق، طراحی و تهیه نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت نموده است که نتیجه آن نرم افزاری بنام تجاری رز (Rose) بوده، که می توان به جرات آن را یکی از کامل ترین و ایمن ترین محصولات در کلاس خود دانست. یکی دیگر از مشخصه های بارز نرم افزار رز تنوع نسخ  آن است که می توان گفت تقریبا هر نیازی را پوشش می دهد. وجود نسخه های گوناگون از شخصی تا سازمانی می تواند جوابگوی بسیاری از نیازهای افراد حقیقی و حقوقی باشد به نحوی که از وب سایت های ساده تا وب سایت های بسیار پیچیده را با آنها پیاده سازی نمود. در ادامه اسامی این نسخ به صورت خلاصه نام برده شده است.
Bronze (نسخه ابتدایی جهت راه اندازی وب سایت های شخصی)
Bronze Pro (نسخه شخصی که قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه اول دارا می باشد)
Silver (نسخه حرفه ای برای راه اندازی وب سایت های شخصی حرفه ای و یا شرکت های کوچک)
Gold  (نسخه شرکتی با امکانات بسیار متنوع برای ساخت وب سایت های پیچیده)
Platinum (نسخه سازمانی با کلیه امکانات مورد نیاز برای ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی و غیر دولتی)